Kontakt

Despol Techniki Montażowe sp. z o.o.
02-921 Warszawa, ul. Podgórska 3
KRS: 0000300711
REGON: 141320563
NIP: 521-348-20-37
ING Bank Śląski S.A.
Konto: 39 1050 1025 1000 0023 2708 6811
Kapitał spółki 100 000 PLN
Sąd Rejonowy dla m.st W-wy XIII Wydz. Gosp.


 

Skontaktuj się z nami!
 

+48 22 642 85 70
+48 22 642 05 05

biuro@despoltm.pl 

 

 

Dział handlowy

Artur Wdowiak +48 601 321 056 a.wdowiak@despoltm.pl
dyrektor handlowy    

 

 

Narzędzia pneumatyczne i elektryczne

Tomasz Grzelak

+48 607 377 568

t.grzelak@despoltm.pl

Łukasz Walczuk

+48 601 440 470

l.walczuk@despoltm.pl

 

Rejon południowy

   

Grzegorz Niski

+48 601 293 612

g.niski@despoltm.pl

Piotr Kirejczyk 

+48 531 923 307

p.kirejczyk@despoltm.pl

 

 

Znakowarki mikropunktowe i laserowe

Paweł Kłoniecki

+48 601 962 756

p.kloniecki@despoltm.pl

 

 

 

Hydraulika siłowa

Marek Szurnik

+48 601 688 553

m.szurnik@despoltm.pl

Paweł Stawczyk

+48 530 450 144

p.stawczyk@despoltm.pl

 

Rejon południowy

 

 

Marek Piotrowski

+48 605 628 233

m.piotrowski@despoltm.pl

 

 

 

 

Projektowanie i budowa maszyn

Jarosław Załęski +48 601 920 308  j.zaleski@despoltm.pl
dyrektor techniczny    
Michał Gręda +48 531 922 386 m.greda@despoltm.pl

 

 

 

Serwis

Magdalena Ołtarzewska +48 22 642 85 70 wewn. 215 m.oltarzewska@despoltm.pl
Grzegorz Jaśkiewicz +48 607 377 011 g.jaskiewicz@despoltm.pl

 

 

Produkty i części zamienne 

Dorota Zielińska +48 22 642 85 70 wewn. 213 d.zielinska@despoltm.pl

 

 

Realizacja zamówień

Aleksandra Górniak-Wołodźko +48 22 642 85 70 wewn. 207   a.gorniak@despoltm.pl

 

Faktury

Renata Jechna +48 22 642 85 70 wewn. 212   r.jechna@despoltm.pl

 

[ x ]

Nowe zasady dotyczące cookies:

Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookie oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę.