Kontakt

Despol Techniki Montażowe sp. z o.o.
02-921 Warszawa, ul. Podgórska 3
KRS: 0000300711
REGON: 141320563
NIP: 521-348-20-37
ING Bank Śląski S.A.
Konto: 39 1050 1025 1000 0023 2708 6811
Kapitał spółki 100 000 PLN
Sąd Rejonowy dla m.st W-wy XIII Wydz. Gosp.


 

Załoga  Despol  Techniki  Montażowe
 

+48 22 642 85 70
+48 22 642 05 05

biuro@despoltm.pl 

 

Zarząd

Maciej Jaworski +48 22 642 85 70 wewn. 201 m.jaworski@despoltm.pl
prezes Zarządu    
Joanna Jaworska +48 22 642 85 70 wewn. 204 j.jaworska@despoltm.pl
członek Zarządu    

 

 

 

 

Dział handlowy

Artur Wdowiak +48 601 321 056 a.wdowiak@despoltm.pl
dyrektor handlowy +48 22 642 85 70  wewn. 214  

 

 

 

Dział techniczny - Projektowanie i budowa maszyn

Jarosław Załęski +48 601 920 308  j.zaleski@despoltm.pl
dyrektor techniczny +48 22 642 85 70  wewn. 216

 

 

 

Narzędzia hydrauliczne

Marek Szurnik +48 601 688 553 m.szurnik@despoltm.pl
  +48 22 642 85 70  wewn. 232
Marek Piotrowski +48 605 628 233 m.piotrowski@despoltm.pl
(rejon południowy)    

 

Narzędzia pneumatyczne i elektryczne

Tomasz Grzelak +48 607 377 568 t.grzelak@despoltm.pl
  +48 22 642 85 70 wewn. 227  
Łukasz Walczuk +48 601 440 470 l.walczuk@despoltm.pl
  +48 22 642 85 70 wewn. 235  
Grzegorz Niski +48 601 293 612 g.niski@despoltm.pl
(rejon południowy)     

 

 

Znakowarki

Paweł Kłoniecki +48 601 962 756 p.kloniecki@despoltm.pl
  +48 22 642 85 70 wewn. 210  

 


 

Dział zamówień - Produkty i części zamienne

Dorota Zielińska +48 22 642 85 70 wewn. 213 d.zielinska@despoltm.pl

 

 

Serwis

Magdalena Ołtarzewska +48 22 642 85 70 wewn. 215 m.oltarzewska@despoltm.pl
koordynator serwisu    

 


 

Dział logistyki

Aleksandra Górniak-Wołodźko +48 22 642 85 70 wewn. 207 a.gorniak@despoltm.pl

 

 

Administracja i księgowość

Faktury    
Renata Jechna +48 22 642 85 70 wewn. 212 r.jechna@despoltm.pl
Płatności    
Alina Snopek +48 22 642 85 70 wewn. 225  a.snopek@despoltm.pl
Główny księgowy    
Piotr Ptasznik +48 22 642 85 70 wewn. 223 p.ptasznik@despoltm.pl
Księgowość    
Iwona Szurnik +48 22 642 85 70 wewn. 223 i.szurnik@despoltm.pl

 

[ x ]

Nowe zasady dotyczące cookies:

Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookie oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę.