Kontakt

Despol Techniki Montażowe sp. z o.o.
02-921 Warszawa, ul. Podgórska 3
KRS: 0000300711
REGON: 141320563
NIP: 521-348-20-37
ING Bank Śląski S.A.
Konto: 39 1050 1025 1000 0023 2708 6811
Kapitał spółki 100 000 PLN
Sąd Rejonowy dla m.st W-wy XIII Wydz. Gosp.


 

Załoga  Despol  Techniki  Montażowe
+48 22 642 - 85 - 70
+48 22 642 - 05 - 05
despol@despoltm.pl

 

Dyrektor Handlowy - Artur Wdowiak - wewn. 214 / a.wdowiak@despoltm.pl
Dyrektor Techniczny - Jarosław Załęski - wewn. 216 / j.zaleski@despoltm.pl

 

Narzędzia hydrauliczne

Marek Szurnik - wewn. 232 / m.szurnik@despoltm.pl
Marek Piotrowski (rejon południowy) - 605 - 628 - 233 / m.piotrowski@despoltm.pl


Narzędzia pneumatyczne i elektryczne
 

Tomasz Grzelak - wewn. 227 / t.grzelak@despoltm.pl
Łukasz Walczuk - wewn. 235 / l.walczuk@despoltm.pl
Michał Kłoniecki - wewn. 211 / m.kloniecki@despoltm.pl
Grzegorz Niski (rejon południowy) -  601 - 293 - 612 / g.niski@despoltm.pl

 

Projektowanie i budowa maszyn

Dyrektor Techniczny - Jarosław Załęski - wewn. 216 / j.zaleski@despoltm.pl

 

Znakowarki

Michał Kłoniecki - wewn. 211 / m.kloniecki@despoltm.pl
Paweł Kłoniecki - wewn. 210 / p.kloniecki@despoltm.pl


Części zamienne

Paweł Kłoniecki - wewn. 210 / p.kloniecki@despoltm.pl

 

Serwis

Koordynator serwisu - Magdalena Ołtarzewska - wewn. 215 / m.oltarzewska@despoltm.pl


Dział logistyki

Dorota Zielińska - wewn. 231 / d.zielinska@despoltm.pl
Aleksandra Górniak - wewn. 207 / a.gorniak@despoltm.pl


Administracja i księgowość

Dyrektor finansowy - Bogumiła Piaścik / bpiascik@despoltm.pl
Faktury - Alina Snopek - wewn. 225 / a.snopek@despoltm.pl
Główny Księgowy - Piotr Ptasznik - wewn. 223 / p.ptasznik@despoltm.pl
Księgowa - Iwona Szurnik - wewn. 223 / i.szurnik@despoltm.pl

[ x ]

Nowe zasady dotyczące cookies:

Dla zapewnienia łatwości i wygody odbioru przekazywanych informacji serwis ten korzysta z technologii plików cookies. Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmian ustawień plików cookie oznacza, że będą one zapisane przez Twoją przeglądarkę.