Serwis techniczny firmy Despol Techniki Montażowe

Specjalizujemy się w naprawie:
✔︎ elektronarzędzi, w tym narzędzi DC
✔︎ narzędzi akumulatorowych
✔︎ narzędzi pneumatycznych, w tym narzędzi DC
✔︎ podajników automatycznych i półautomatycznych
✔︎ siłowników i pomp hydraulicznych 700 bar
✔︎ zaciskarek hydraulicznych do rur i kabli elektrycznych
✔︎ znakowarek laserowych i mikropunktowych
w szczególności takich producentów, jak m.in.:
Fiam, Stanley, Deprag, Uryu, Eneprac, Atlas Copco, Baudat,  Klauke, Larzep, Tohnichi, Doga, Sumake, Delvo, Ata, Crane, RMU.

dostawcy-dtm

dostawcy-dtm

Nasza firma jest również autoryzowanym centrum serwisowym amerykańskich narzędzi ASG.

Nasz zespół serwisowy składa się z fachowców wysoko wykwalifikowanych i – co najważniejsze – doświadczonych poprzez wieloletnią praktykę w naprawach i przeglądach narzędzi w/w grup i producentów.

Prowadzimy naprawy i kalibrację produktów firmy CRANE i TOHNICHI. Kontrolowanie i poprawne wzorcowanie narzędzi i przyrządów pomiarowych jest jednym z podstawowych czynników pozwalającym zapewnić najwyższą jakość produkcji i bezpieczeństwo przyszłych użytkowników.  Wykonujemy wzorcowanie/kalibrację kluczy dynamometrycznych, wkrętarek, kluczy elektrycznych oraz przyrządów pomiarowych w zakresie 0,01 Nm – 1500 Nm, jak również naprawy kabli do wszystkich typów narzędzi DC. Usługę zazwyczaj przeprowadzamy naszym warsztacie serwisowym, ale oczywiście dla wygody naszych klientów przy większej ilości narzędzi usługę również możemy przeprowadzić w zakładzie u Klienta. Po wykonaniu usługi wydajemy Świadectwo Wzorcowania narzędzia, które zawiera wyniki w postaci błędów, odchyleń lub wartości zmierzonych wraz z podaną spójnością i tolerancją pomiaru.

Podstawą każdej przeprowadzonej naprawy jest rzetelna ekspertyza uszkodzenia – dlatego nasi serwisanci dokładnie weryfikują zgłoszone usterki przed przystąpieniem do wystawienia oferty naprawczej.
Każde narzędzie przed opuszczeniem serwisu poddajemy kontroli prawidłowego i bezpiecznego działania.
Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci otrzymywali swoje naprawione narzędzia w jak najkrótszym czasie.

Pracownicy naszego serwisu często kontaktują się klientami w celu udzielenia porad technicznych oraz informacji dotyczących prawidłowego użytkowania i dbania o narzędzia, aby pracowały one bezawaryjnie i miały długą żywotność.

Klauke ASC PolskaBędąc autoryzowanym Service Center na Polskę firmy KLAUKE wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, remonty, przeglądy okresowe i konserwacje narzędzi KLAUKE pracujących na naszym rynku. Mamy pełne zaplecze serwisowe oraz pełną dostępność części zamiennych, co pozwala nam wykonywać te usługi szybko i fachowo.

Dysponujemy dwoma warsztatami serwisowymi w Warszawie, doskonale wyposażonymi w narzędzia pomiarowe i naprawcze oraz własnym lokalnym serwisem na Dolnym Śląsku. Z wieloma Klientami związani jesteśmy umowami serwisowymi obejmującymi utrzymanie w ruchu istniejącego parku narzędziowego.

Na życzenie Klienta naprawiamy wyroby innych producentów takich jak: ATLAS-COPCO, DESOUTTER, ENERPAC, YALE, SPX, HOLAMTRO i innych.

Zapraszamy !

Zainteresowanych narzędziami prosimy o wybranie swojej lokalizacji na mapce i kontakt na numer telefonu wyświetlony przy danym województwie

Automatyzacja i rozwiązania specjalne:
695 559 979     601 920 308

Wsparcie techniczne: 531 922 386

Hydraulika siłowa:  601 688 553

Znakowanie: 601 962 756

Podajniki do śrub i wkrętów:  601 321 056
Podajniki - wsparcie techniczne:  531 923 307

SERWIS: 
Centrala Warszawa:
607 377 011    22 642 85 70
Oddział Południowo-Zachodni:  530 898 641
Autoryzowany serwis KLAUKE:  607 377 011