Klauke ASC Polska

Jako autoryzowany zakład serwisowy firmy KLAUKE wykonujemy wszelkie naprawy, przeglądy, kalibracje i remonty generalne narzędzi KLAUKE znajdujących się na naszym rynku. Mamy większość standardowo wykorzystywanych do przeglądów części w magazynie, świetnych serwisantów i pełne wsparcie ze strony producenta w wypadkach bardziej skomplikowanych.

Dla ułatwienia nam współpracy prosilibyśmy o podanie w poniższym formularzu nr seryjnego, który w narzędziach pistoletowych jest wygrawerowany na korpusie narzędzia pomiędzy obudową a srebrnym uchwytem szczęk. Na narzędziach prostych typu MINI32, MAP1, MAP2 nr seryjny znajduje się na nalepce pod baterią (jak pokazane na obrazkach obok).

nr seryjne Klauke

Przykładowo podany nr seryjny oznacza:
304711 – nr serii
CV – kod daty wg schematu, tzn. C to rok 2009 a V to miesiąc lipiec (July)
142 – nr kolejny w produkcji tego miesiąca

Wszystkie narzędzia opuszczające nasz serwis po przeglądzie lub naprawie mają sprawdzoną siłę zacisku. Na życzenie klienta wystawiamy poświadczający to dokument systemowy.

Usługi serwisowe świadczymy na podstawie Regulaminu zawartego w ➤ Ogólnych Warunkach Serwisu.

ZGŁOSZENIE NARZĘDZIA KLAUKE DO SERWISU
(pola z * są wymagane do wypełnienia)Telefon *

Adres *

NIP

Model narzędzia *

Nr seryjny *

Gwarancja:
TakNie
Rodzaj usterki:
Narzędzie nie załącza sięProblem z silnikiemCieknie olejProblem z tłokiemProblem z ciśnieniemUszkodzona obudowaProblem z bateriąProblem z ładowarką